Хортинг у м.Бровари

 

Дитячо-юнацький спортивний клуб “Хортинг-Бровари”

Всеукраїнська акція: Патріотичні екскурсії по Україні

Запрошуємо краєзнавців, любителів історії, гідів, екскурсоводів, соціально активну молодь (до 35 років) з усієї України долучатися до Всеукраїнської акції, спрямованої на утвердження національно-патріотичної свідомості дітей та молоді, «Патріотичні екскурсії по Україні».

Термін проведення: 15-17 травня 2016 року у м. Київ.

Протягом Акції учасників вчитимуть, як створювати екскурсії саме патріотичного напрямку, з ними проведуть лекції відомі історики й фахівці з туризму. В якості практичного прикладу учасникам заходу буде проведена екскурсія за маршрутом «Київ український». Також запланована автобусна екскурсія видатними місцями столиці, пов'язаних з українською ідеєю. В останній день заходу учасники, під керівництвом фахівців, самі розроблятимуть маршрути патріотичних екскурсій, пов'язані з їх рідним краєм.

Ініціатива «Патріотичні екскурсії по Україні» виникла через те, що в Україні майже відсутні розроблені регулярні екскурсії для дітей і молоді, які пов'язані з українською історією і українською ідеєю. Якщо вони й існують, то відбуваються вкрай нерегулярно і не пропагуються для молоді. Наша мета – зробити їх масовими й популярними, простою і доступною мовою показати молодому поколінню героїчну історію нашої країни у різних регіонах, аби любити рідний край і пишатися своїми витоками.

Для учасників заходу планується відшкодовання витрат на проїзд (якщо потягом, то квитки у плацкартному вагоні), а також забезпечення проживання та харчуванням.

Просимо зголошуватися усіх охочих та заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/1Ba1IWbg_PQ63NSXbujQw65b7INSti3N2IOMq_epF848/edit?usp=drive_web.

За довідками звертатися до керівника проекту Сергія Бахіна: 067 277 12 19, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..


Відділ національно-патріотичного виховання
Міністерства молоді та спорту України

м. Київ
вул. Еспланадна, 42,
тел. (044) 246-62-35
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Бажаете отримувати повідомлення о заходах клубу та новини?
Поддержка сайта